Dijital Menü Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Dijital Menü Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Dijital Menü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Müşterilerinize doğrudan cep telefonundan sipariş verme fırsatını tanımalısınız, dijital menünün yaygınlığının gün geçtikçe artmasının en büyük nedeni; günümüzde eğitimden çalışma hayatına kadar bütün alanların dijitalleşmeye başlaması. Özellikle bir restoranın dijitalleşmesi için atacağı en büyük adım bir dijital QR menü edinmek oluyor.

Müşterilerinize dijital bir ürün listesi sağlamanıza olanak tanıyan dijital bir QR menü ile müşteriler ürünlerinizin fotoğraflarını yüksek kalitede inceleme fırsatına sahip olur, ürün açıklamalarınızda daha fazla bilgi sunabilirsiniz, böylece müşterileriniz sipariş vermeye daha iştahlı hale gelirler. Kullanıcı dostu bir dijital QR menü arayışında olmalısınız.
Dijital menü müşteriler açısından birçok olumlu yöne sahip olduğu gibi personeller için de durum değişmiyor, dijital menüye entegre restoranlarda personelin iş yükü azalıyor.

Dijital menü fiyatı restoran işletmecileri için en büyük endişe kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak dijital menü teknolojisi restoranı daha iyi hale getiriyor ve dijitalleşen restoranların katma değerleri verdikleri hizmetle aynı orantıda katlanarak artıyor. Üstelik dijital menü sayesinde marka algısı oluşturmak da çok daha kolay, bu anlamda dijital menü pazarlama stratejilerinin arasında mutlaka yer edinir.

Dijital menülerin verdiği dil desteği ise cabası, farklı dillere entegre edilebilen menüler sayesinde yabancı müşterilerinize kişiselleştirilmiş bir menü deneyimi sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyet oranını artırmak ve sadık müşteriler haline gelmelerini sağlamak, yemeklerinizi, ürünlerinizi en iyi halleriyle sergilemek için zaman kaybetmeden siz de dijitalleşin.
Dijital menü seçerken entegrasyonun restorana ne kadar manevra alanı tanıdığına dikkat edilmeli!

4 Kilit Soru
Dijital menü üzerinden sipariş verilebiliyor mu?
Fiyatları her istediğiniz zaman değiştirebilecek misiniz?
Ürün eklemeyi manuel biçimde kendiniz yapabilecek misiniz?
Detaylı analiz raporları alabilecek misiniz?